Przekąski na balkonowe posiadówki

czytam w ogrodzie

Długie, ciepłe wieczory, cudowne, słoneczne poranki i Twój w końcu wykończony ogród. Trawa zasiana, meble ogrodowe czekają na pierwsze balkonowe posiadówki – czego chcieć więcej, w końcu nastało lato!

piknik

A skoro już przyszło i tak się rozmarzyliśmy, podrzucamy kilka pomysłów na zdrową przekąskę leżakując w ogrodzie lub pyszne śniadanie. No, w końcu do czegoś te meble trzeba wykorzystać.

Jakie inspiracje na dziś mamy dla Was? Zdrowe przekąski i musli.
Przygotowując weekendowy obiad, nie zapominajmy o naszych najmłodszych, którzy na pewno ze smakiem zjedzą danie z makarononem z pszenicy durum.
My będziemy mogli spokojnie odprężyć się w ogrodzie, a dzieci będą miały zabawę jedząc obiad z afrykańskimi zwierzętami na talerzu.
Połączenie idealne! Przyjemne z pożytecznym, a Ty nie musisz się martwić, że Twoja pociecha znowu nie zje obiadu.

MAKARON_SAFARI_BIO

Z kolei gdy nas najdzie ochota na pochrupanie czegoś podczas lenistwa lub pracy w ogrodzie, warto już dostarczyć wtedy zdrowych kalorii. Na pewno zastanawiasz się jak kalorie mogą być zdrowe?

Tutaj Cię zaskoczę!
A konkretnie naszą propozycją jest gryka z migdałami – przyjemne z pożytecznym, czyli właśnie zdrowe kalorie, bo kto mówił, że nie da rady tego połączyć?
A Wy co lubcie pochrupać najbardziej leżąc w ogrodzie lub podczas weekendowego obiadu? Macie swoje ulubione, nietypowe propozycje?

Podzielcie się tym z nami! Czekamy na Wasze komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *