Ogród

czytam w ogrodzie

Długie, ciepłe wieczory, cudowne, słoneczne poranki i Twój w końcu wykończony ogród. Trawa zasiana, meble ogrodowe czekają na pierwsze balkonowe posiadówki – czego chcieć więcej, w końcu nastało lato! A skoro już przyszło i tak się rozmarzyliśmy, podrzucamy kilka pomysłów na zdrową przekąskę leżakując w ogrodzie lub pyszne śniadanie. No, w końcu do czegoś te meble trzeba wykorzystać. Jakie inspiracje na dziś mamy dla Was? Zdrowe przekąski i musli. Przygotowując weekendowy obiad, nie

Zakładanie ogrodów

Zakładanie ogrodów to dziś dynamicznie rozwijająca się branża usługowa, na potrzeby której powstało już wiele kierunków studiów o nazwie architektura krajobrazu. Popyt na tego typu usługi wzrasta wraz z zamożnością społeczeństwa, gdyż poprzez skomplikowany proces, jakim jest zakładanie ogrodów, cena siłą rzeczy nie może być niska.

Ogrody

Szukać inspiracji do założenia własnego ogrodu można w wielu miejscach: w parkach, ogrodach botanicznych, przydomowych ogródkach sąsiadów, a także zwiedzając magiczne miejsca, jakimi są zamki, pałace, dworki. Tam właśnie architektura minionych epok, łączy się w sposób nierozerwalny z określonym stylem w projektowaniu ogrodów.